SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Landvetter Idrottsällskap
Glädje. Respekt. Engagemang.

Spelade matcher
MAJ 2021
 
12
20:15
ons
20:15    
Herrjunior, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (HJ) - Jonsereds IF (HJ)1  -  2  
 
09
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2010, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS Blå - Hovås Billdal IF 4  -      
09
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2010, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS Röd - Hovås Billdal IF 3  -      
09
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2007, Lindevi IP konstgräs
Lindome - Landvetter Idrottsällskap  -      
09
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2012, Åbyplan 9
IF Mölndal - Landvetter Idrottsällskap  -      
09
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2012, Landvetter IP A-plan 12
Landvetter IS Blå - Guldhedens IK  -      
08
16:00
lör
16:00    
Pojkar 2008, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS vit - Azalea IF  -      
08
14:45
lör
14:45    
Pojkar 2009, Lindevi 22 gräs
Lindome GIF 2 - Landvetter IS Svart  -      
08
14:30
lör
14:30    
Pojkar 2010, Sannaplan 2
Sandarna BK Svart - Landvetter IS Gul  -      
08
14:30
lör
14:30    
Pojkar 2012, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Svart - Älvsborg FF 3  -      
08
14:30
lör
14:30    
Pojkar 2012, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Grön - Älvsborg FF 4  -      
08
13:30
lör
13:30    
Pojkar 2009, Lindevi 32 Konstgräs
Lindome GIF 1 - Landvetter IS Röd  -      
08
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2009, Övrigt (Landevi Gräs) - främre
Landvetter IS Vit - Solängens BK  -      
08
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2010, Sannaplan 2
Sandarna BK Röd - Landvetter IS Grön  -      
08
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2011, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Blå - Solängens BK Vit  -      
08
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2011, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Grön - Solängens BK Vit  -      
07
19:15
fre
19:15    
Pojkar 2008, Kviberg 51
Bergsjön SK Blå - Landvetter IS Gul4  -  4  
06
20:15
tor
20:15    
Pojkar 16 (05/06), Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF Svart - Landvetter IS  -      
06
19:00
tor
19:00    
Herrjunior, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (HJ) - Mölnlycke IF (HJ)1  -  1  
05
17:30
ons
17:30    
Pojkar 2012, Enerbacksplan 11 5M5
IF Mölndal Fotboll 3 - Landvetter IS Vit  -      
05
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Röd - Lindome GIF 1  -      
05
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Röd - Lindome GIF 2  -      
05
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Vit - IF Mölndal Fotboll Blå  -      
05
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Blå - Örgryte IS Fotboll Röd/Vit Blå  -      
05
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Grön - Örgryte IS Fotboll Röd/Vit Blå  -      
 
02
15:45
sön
15:45    
Pojkar 2010, Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Röd - Landvetter IS Röd  -      
02
15:45
sön
15:45    
Pojkar 2010, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul - Landvetter IS Blå  -      
02
14:00
sön
14:00    
Pojkar 16 (05/06), Landvetter IP A-plan
Landvetter Idrottsällskap - Hestrafors  -      
02
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2007, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS P07 - Landvetter IS P08  -      
02
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2008, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS P08 - Landvetter IS P07  -      
02
09:30
sön
09:30    
Pojkar 2012, Djupedals IP (Mölnlycke)
Mölnlycke IS Sjövalla - Landvetter Idrottsällskap  -      
01
15:45
lör
15:45    
Pojkar 16 (05/06), Landvetter IP A-plan
Landvetter IS - Ale United 2  -      
01
14:45
lör
14:45    
Pojkar 2009, Övrigt (Landevi Gräs) - främre
Landvetter IS Svart - IF Mölndal Fotboll Svart  -      
01
14:45
lör
14:45    
Pojkar 2012, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Vit - Balltorps FF  -      
01
14:30
lör
14:30    
Pojkar 2012, Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
Slottsskogen/Godhem IF - Landvetter IS Blå  -      
01
13:45
lör
13:45    
Pojkar 2009, Hagenplan 11
Älvsborg FF Vit - Landvetter IS Vit  -      
01
13:30
lör
13:30    
Pojkar 2009, Övrigt (Landevi Gräs) - bortre
Landvetter IS Röd - IF Mölndal Fotboll Vit  -      
01
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2011, Kållered Sportcenter 2
Kållered SK Vit - Landvetter IS Blå  -      
01
12:15
lör
12:15    
Pojkar 2010, Landevi Gräs främre
Landvetter IS Gul - Azalea BK Orange  -      
01
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2009, Landvetter IP A-plan
Landvetter Idrottsällskap P09 - Landvetter Idrottsällskap P10  -      
01
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2010, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS P10 - Landvetter IS P09  -      
01
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2011, Kållered Sportcenter 2
Kållered SK Blå - Landvetter IS Grön  -      
01
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2010, Landevi Gräs främre
Landvetter IS Grön - Azalea BK Vit  -      
01
lör
00:00    
Pojkar 2013, Eklandavallen 11
Solängens BK Grön - Landvetter IS Röd  -      
APRIL 2021
 
28
18:30
ons
18:30    
Pojkar 2012, Fagervallen 22 Konstgräs
IFK Hindås Blå - Landvetter IS Svart  -      
28
18:30
ons
18:30    
Pojkar 2012, Fagervallen 22 Konstgräs
IFK Hindås Blå - Landvetter IS Svart  -      
28
ons
00:00    
Pojkar 2013, Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Grön - Landvetter IS Grön  -      
28
ons
00:00    
Pojkar 2013, Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Grön - Landvetter IS Blå  -      
28
ons
00:00    
Pojkar 2013, Övrigt (Bortamatch)
Lindome GIF 1 - Landvetter IS Vit  -      
28
ons
00:00    
Pojkar 2013, Eklandavallen 11
Solängens BK Grön - Landvetter IS Röd  -      
 
25
13:15
sön
13:15    
Pojkar 2010, Landevi Gräs främre
Landvetter IS Blå - Lindome GIF Blå  -      
25
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2010, Landevi Gräs främre
Landvetter IS Röd - Lindome GIF Röd  -      
24
16:30
lör
16:30    
Pojkar 2012, Landevi Gräs främre
Landvetter IS Blå - Älvsborg FF 5  -      
24
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2011, Landevi Gräs bortre
Landvetter IS Grön - Lindome GIF Svart  -      
24
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2011, Landevi Gräs främre
Landvetter IS Blå - Lindome GIF Grön  -      
24
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2012, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Svart - Näsets SK 5  -      
24
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2012, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Svart - Näsets SK 4  -      
24
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2007, Landvetter IP A-plan
Landvetter Idrottsällskap - Landvetter IS P08  -      
24
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2008, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS P08 - Landvetter IS P07  -      
24
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2010, Landevi Gräs bortre
Landvetter IS Gul - Hovås Billdal IF 2  -      
24
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2010, Landevi Gräs främre
Landvetter IS Grön - Hovås Billdal IF 2  -      
24
11:15
lör
11:15    
Pojkar 2009, Önneredsplan 2
IF Väster Vit - Landvetter IS Vit  -      
24
10:00
lör
10:00    
Pojkar 2009, Rävekärrsplan 12
Fässbergs IF Vit - Landvetter IS Röd  -      
24
10:00
lör
10:00    
Pojkar 2009, Rävekärrsplan 11
Fässbergs IF Lila - Landvetter IS Svart  -      
21
18:30
ons
18:30    
Pojkar 2012, Mölnlycke IP vänster
Sjövalla FK 3 - Landvetter IS Vit  -      
21
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Vit - Landvetter IS Röd  -      
21
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Svart - Landvetter IS Röd  -      
21
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Grön - Sjövalla FK /Mölnlycke IS Svart  -      
21
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Vit - Landvetter IS Röd  -      
21
ons
00:00    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan 11
Landvetter IS Blå - Sjövalla FK /Mölnlycke IS Vit  -      
20
20:00
tis
20:00    
Pojkar 16 (05/06), Landvetter IP A-plan
Landvetter IS - Ytterby IS  -      
 
17
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2007, Landvetter IP A-plan
Landvetter Idrottsällskap - Landvetter P08  -      
17
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2008, Landvetter IP B-plan
Landvetter IS P08 - Landvetter IS P07  -      
17
09:20
lör
09:20    
Pojkar 2013, Landvetter IP A-plan
 
Landvetter Idrottsällskap p12 - Landvetter Idrottsällskap  -      
MARS 2021
 
28
09:00
sön
09:00    
Pojkar 2007, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (P07) - Mölnlycke IF (P07)  -      
27
15:30
lör
15:30    
Pojkar 2007, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (P07) - Mölnlycke IF (P07)  -      
 
21
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2007, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (P07) - Älvsborg FF (P07)  -      
FEBRUARI 2021
 
27
13:30
lör
13:30    
Pojkar 2007, Kobbegården Övre
Askims IK (P07) - Landvetter IS (P07)  -      
 
20
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2010, Näset
Näset - LIS P10 x 2  -      
16
15:15
tis
15:15    
Pojkar 2007, Landvetter IP A-plan
Landvetter Idrottsällskap - Qviding  -      
 
13
13:00
lör
13:00    
Senior, Landvetter IP A-plan
Senior » 
Landvetter IS (D3H) - Vänersborgs FK (D2H)
  -      
11
17:00
tor
17:00    
Pojkar 2008, Landvetter IP A-plan
Landvetter Idrottsällskap 1 - Näset 1  -      
11
17:00
tor
17:00    
Pojkar 2008, Landvetter IP A-plan
Landvetter IS 2 - Näsets SK 2  -      
 
06
13:00
lör
13:00    
Senior, Landvetter IP A-plan
Senior » 
Landvetter IS (D3H) - Kortedala IF (D3H)
  -      
 
Våra huvudpartners
Våra samarbetspartners
Vi samverkar med