SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 2009
Hem
Senior
Junior
P19 Regional
U17/Herrjunior
Pojkar
Pojkar 2009
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Futsal
Futsal Senior
FUTSAL U20
Övriga lag
C-lag
Gåfotboll (60+)
NPF lag
Styrelse
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Senior
Junior
P19 Regional
U17/Herrjunior
Pojkar
Pojkar 2009
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Futsal
Futsal Senior
FUTSAL U20
Övriga lag
C-lag
Gåfotboll (60+)
NPF lag
Styrelse
Landvetter Idrottssällskap
Glädje - Respekt - Engagemang
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: Pojkar 2009(15 år) Lätt Grupp C
2024: Pojkar 2009(15 år) Medel Grupp A
2023: Pojkar 2009(14 år) Lätt Grupp C
2023: Pojkar 2009(14 år) Medel Grupp A
2022: Fair Playserien Pojkar 2009(13 år) Medel Grupp A
2022: Fair Playserien Pojkar 2009(13 år) Medel Grupp B
2022: Pojkar 2009(13 år) Höst Medel Grupp D
2022: Pojkar 2009(13 år) Höst Medel Grupp E
2021: Pojkar 2009(12 år) Grupp C Höst
2021: Pojkar 2009(12 år) Grupp C Höst
FEBRUARI 2024
25
15:00
sön
15:00
Bukärrs IP
Särö IK -
Landvetter IS P09 Svart
-
MARS 2024
09
10:15
lör
10:15
Åby 2
IF Mölndal -
Landvetter IS P09 Svart
-
10
12:00
sön
12:00
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS P09 Röd
- IF Mölndal
-
16
14:00
lör
14:00
Vallhamra 2
Sävedalen IF -
Landvetter IS P09 Röd
-
24
14:00
sön
14:00
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS P09 Svart
- Hällingsjö
-
APRIL 2024
12
19:15
fre
19:15
LP Idrottsplats 1
Lekstorps IF Grön -
Landvetter IS Svart
-
13
12:00
lör
12:00
Eklandavallen Konstgräs 1
Fässbergs IF Lila -
Landvetter IS Röd
-
15
20:00
mån
20:00
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- Qviding FIF Svart
-
20
17:30
lör
17:30
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS Röd
- Qviding FIF Vit
-
25
19:30
tor
19:30
Lindevi IP 3 Konstgräs
Lindome GIF 1 -
Landvetter IS Svart
-
28
sön
00:00
Donsövallen
Skärgårdens IK -
Landvetter IS Röd
-
MAJ 2024
03
18:30
fre
18:30
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS Röd
- Frillesås FF
-
08
20:15
ons
20:15
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- BK Häcken Gul
-
15
20:00
ons
20:00
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Röd
- Sävedalens IF Röd
-
17
18:30
fre
18:30
Frejaplan 1 K.Gräs
BK Bifrost -
Landvetter IS Svart
-
22
20:15
ons
20:15
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- Romelanda UF
-
22
20:15
ons
20:15
Blidvädersplan
Brämaregårdens FC -
Landvetter IS Röd
-
29
20:00
ons
20:00
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Röd
- Bergsjön SK
-
30
19:45
tor
19:45
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Vit -
Landvetter IS Svart
-
JUNI 2024
07
18:30
fre
18:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- Älvsborg FF Svart
-
07
19:15
fre
19:15
Kobbegården 1 Konstgräs
Askims IK -
Landvetter IS Röd
-
13
20:15
tor
20:15
Önneredsplan 1 Konstgräs
IF Väster Svart -
Landvetter IS Svart
-
14
18:30
fre
18:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Röd
- Nödinge SK Fotboll
-
23
18:30
sön
18:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- Utbynäs SK Blå
-
26
20:15
ons
20:15
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- Lekstorps IF Grön
-
AUGUSTI 2024
14
20:15
ons
20:15
Härlanda Park 1 Konstgräs
Qviding FIF Svart -
Landvetter IS Svart
-
16
18:30
fre
18:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Röd
- Fässbergs IF Lila
-
23
18:30
fre
18:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- Lindome GIF 1
-
25
15:00
sön
15:00
Vallhamra 2 Konstgräs
Sävedalens IF Röd -
Landvetter IS Röd
-
30
19:15
fre
19:15
Härlanda Park 2 Konstgräs
Qviding FIF Vit -
Landvetter IS Röd
-
SEPTEMBER 2024
15
sön
00:00
Slättadamm 2 konstgräs
BK Häcken Gul -
Landvetter IS Svart
-
15
17:30
sön
17:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Röd
- Skärgårdens IK
-
20
18:30
fre
18:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- BK Bifrost
-
20
19:15
fre
19:15
Vimmervi 2 Konstgräs
Nödinge SK Fotboll -
Landvetter IS Röd
-
29
sön
00:00
Romevi 1 Gräs
Romelanda UF -
Landvetter IS Svart
-
29
11:15
sön
11:15
Frillesås IP A
Frillesås FF -
Landvetter IS Röd
-
OKTOBER 2024
04
18:30
fre
18:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- Lundby IF Vit
-
05
17:30
lör
17:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Röd
- Brämaregårdens FC
-
10
20:15
tor
20:15
Kviberg 2 konstgräs
Bergsjön SK -
Landvetter IS Röd
-
11
19:15
fre
19:15
Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF Svart -
Landvetter IS Svart
-
16
20:15
ons
20:15
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart
- IF Väster Svart
-
19
17:30
lör
17:30
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Röd
- Askims IK
-
23
19:45
ons
19:45
Lemmingvallen 2 Konstgräs
Utbynäs SK Blå -
Landvetter IS Svart
-
Våra huvudpartners
Våra samarbetspartners
Vi samverkar med