SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Landvetter Idrottssällskap
Glädje - Respekt - Engagemang

Matcher
FEBRUARI 2022
 
05
12:00
lör
12:00    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (D2H) - Göteborgs FF (D4H)1  -  0  
05
15:00
lör
15:00    
Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Näsets SK (HJ) - Landvetter IS (HJ)2  -  5  
 
10
20:00
tor
20:00    
Landvetter IP A-plan
Landvetter Idrottsällskap - Bosona/Bosna5  -  1  
10
20:00
tor
20:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (HJ) - KIF Bosna Ljiljan (D6H)5  -  1  
12
13:00
lör
13:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (D2H) - Ahlafors IF (D2H)0  -  0  
 
21
18:00
mån
18:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (D2H) - Örgryte IS Fotboll (SE)0  -  2  
24
20:00
tor
20:00    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (HJ) - Floda BoIF (HJ)  -      
26
13:00
lör
13:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (HJ) - Sävedalens IF (P17)3  -  2  
MARS 2022
 
05
13:00
lör
13:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (HJ) - IF Väster (HJ)2  -  2  
 
12
13:00
lör
13:00    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (HJ) - Björndammens BK /HJ)  -      
12
13:00
lör
13:00    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (HJ) - Björndammens BK (D6H)4  -  3  
 
17
20:00
tor
20:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (HJ) - Floda BoIF (HJ)2  -  4  
19
13:00
lör
13:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (D2H) - Assyriska BK (D2H)3  -  1  
19
13:00
lör
13:00    
Övrigt (Bortamatch)
Kungsbacka - Landvetter Idrottsällskap1  -  7  
 
22
20:00
tis
20:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (D2H) - Götaholms BK (D6H)4  -  2  
26
13:00
lör
13:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS - Hovås Billdal IF0  -  4  
26
13:00
lör
13:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (HJ) - Onsala BK (HJ)  -      
APRIL 2022
 
05
20:15
tis
20:15    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS - IK Zenith Grön5  -  0  
09
16:30
lör
16:30    
Bravida Arena
KF Velebit - Landvetter IS3  -  13
 
15
12:15
fre
12:15    
Gröna Vallen 1
Majorna FC - Landvetter IS 21  -  1  
 
20
20:15
ons
20:15    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS 2 - Backatorp IF 14  -  2  
 
27
20:15
ons
20:15    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS 2 - Mossens BK7  -  0  
MAJ 2022
 
07
15:00
lör
15:00    
LP Idrottsplats 1
Lekstorps IF - Landvetter IS 2  -      
08
14:15
sön
14:15    
Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Näsets SK 1 - Landvetter IS1  -  2  
 
11
20:15
ons
20:15    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS 2 - IF Väster svart0  -  2  
12
20:15
tor
20:15    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS - Qviding FIF Vinröd4  -  0  
 
17
19:00
tis
19:00    
Stenkullens IP 1 Gräs
Stenkullen GoIK - Landvetter IS1  -  1  
 
26
15:00
tor
15:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS - Ytterby IS 25  -  1  
29
13:00
sön
13:00    
Hjällbovallen 2 Konstgräs
Angered BK/Angered MBIK 1 - Landvetter IS3  -  3  
JUNI 2022
 
02
20:15
tor
20:15    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS - Backatorp IF Röd5  -  1  
 
07
20:15
tis
20:15    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS 2 - Jonsereds IF 28  -  2  
09
20:00
tor
20:00    
Härryda 2 Konstgräs
Landvetter IS - GFF/Azalea BK4  -  1  
12
18:00
sön
18:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF 1 - Landvetter IS 24  -  3  
 
16
20:15
tor
20:15    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS - Götaholms BK3  -  2  
 
20
20:15
mån
20:15    
Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
IK Zenith Grön - Landvetter IS1  -  2  
AUGUSTI 2022
 
14
12:00
sön
12:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS - KF Velebit3  -  0  
 
17
20:15
ons
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta 2 - Landvetter IS5  -  5  
 
24
20:15
ons
20:15    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS 2 - Älvängens IK3  -  7  
 
30
19:00
tis
19:00    
Nolängens IP 9-manna Konstgräs
Nol IK - Landvetter IS0  -  11
SEPTEMBER 2022
 
01
20:15
tor
20:15    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS - Näsets SK 14  -  1  
 
05
20:15
mån
20:15    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS 2 - Hovås Billdal IF4  -  6  
10
13:00
lör
13:00    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS 2 - Näsets SK 43  -  2  
 
15
20:15
tor
20:15    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS - Stenkullen GoIK7  -  1  
 
25
14:00
sön
14:00    
Ytterns IP 1 Gräs
Ytterby IS 2 - Landvetter IS6  -  5  
 
28
20:00
ons
20:00    
Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
Ale United Svart - Landvetter IS 26  -  1  
29
20:15
tor
20:15    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS - Angered BK/Angered MBIK 17  -  2  
OKTOBER 2022
 
08
13:15
lör
13:15    
Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF Röd - Landvetter IS1  -  0  
 
20
19:45
tor
19:45    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Landvetter IS5  -  2  
 
27
20:15
tor
20:15    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS - IF Warta 212  -  0  
NOVEMBER 2022
 
26
14:00
lör
14:00    
Landvetter IP A-plan
Landvetter IS (HJ) - Lerums IS (HJ)2  -  6  
 
28
19:00
mån
19:00    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS (HJ) - Hovås Billdal IF (HJ)  -      
 
Våra huvudpartners
Våra samarbetspartners
Vi samverkar med